Вбудуй в свій бізнес ERP-CRM PERFECTUM

Національний Український програмний продукт, який допомогає систематизувати бізнес та зробити його прибутковим.

Не вагайся, починай зараз!
​ЩО ТАКЕ PERFECTUM?


Perfectum CRM+ERP готова до роботи і надає безмежні можливості. Вона автоматично оновлюється, дозволяє працювати на будь-якому пристрої і має безпеку даних на найвищому рівні. З системою доступний Perfectum CRM+ERP REST API для інтеграції з будь-яким сервісом та можливість розробляти будь-який функціонал.

Ви можете налаштовувати систему під себе, кастомізувати дизайн, змінювати стиль та кольори, а також переробляти інтерфейс. Perfectum CRM+ERP може зберігатися на вашому сервері з контролем доступу і модулем захисту по IP.

Запуск і впровадження системи можливі у двох варіантах: хмарне версія або коробькова версія ( з одноразовую оплатою ліцензії)ЧОМУ САМЕ PERFECTUM?


НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМУ ПІД СЕБЕ

Система має модульний варіант налаштування конфігурації, ви можете обрати тільки потрібні для роботи модулі, щоб вам не заважала додаткова інформація.

МОЖЛИВИСТЬ НАЛАШТУВАТИ ПРОДАЖІ

Система - ваш вірний помічник у веденні бази лідів компанії, зручному створенні та збереженні документів в одному місці і ефективному відстеженні прогресу у справах продажів.  


ЗРУЧНА ПРОЕКТНА РОБОТА

Ви легко ставите завдання собі та співробітникам, керуєте проектами та ведете облік робочого часу. Все швидко та зручно, щоб ваша робота була максимально продуктивною.

 

ОРГАНІЗУВАТИ УПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ

ви маєте можливість точно відстежувати затрачений час на виконання завдань всіх співробітників і легко розраховувати оплату праці за годинами. Все зроблено для вашої зручності та точності.  


СИСТЕМА КОМУНІКАЦІЙ З КЛІЄНТОМ

За допомогою різних інтеграцій та модулів  ви завжди залишатиметесь на зв'язку з вашими клієнтами. Наша система допомагає підтримувати міцні та ефективні зв'язки з вашою аудиторією.

ЕФЕКТИВНИЙ МАРКЕТИНГ 

 Ви зможете легко керувати акціями та рекламою, а також оцінювати лояльність клієнтів за допомогою наших рішень. Ми надаємо вам інструменти для успішного управління вашим бізнесом та залучення та утримання клієнтів


СИСТЕМАТИЗУВАТИ ФІНАНСИ 

Ведіть всі фінансові операції в одній системі. Це надійне рішення, яке дозволяє вам максимально зручно та ефективно керувати фінансами вашого бізнесу.  

УПРАВЛІННЯ КАДРАМИ 

 Ви зможете легко та вигідно розподілити роботу між співробітниками та щодня відстежувати процес виконання завдань. Наша система спрощує управління робочим процесом для більшої ефективності.


ПОРТАЛ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Зробіть спілкування з вашими клієнтами та партнерами зручним завдяки особистому кабінету, в якому ви можете зберігати всю необхідну інформацію. 

ДОКУМЕНТООБІГ

Зберігайте та обробляйте свої документи в одній системі, надсилайте їх клієнтам та підписуйте документи швидко та зручно завдяки нашому рішенню Вчасно.